Nacházíte se: Občan > Glosa vedení města
PDF E-mail Print

Sbírka v době adventu

4.12.2018 10:17

Mgr. Michal Pobucký, DiS.
primátor
Česká strana sociálně demokratická

Telefon: 558 609 100
Kancelář: 211
Email: pobucky.michal [zavináč] frydekmistek.cz
Budova: Frýdek - Radniční 1148

Vážení občané,

rozsvícením vánočního stromu jsme vstoupili do doby adventu a já chci popřát všem, ke kterým jsem nemohl promluvit přímo na náměstí, aby toto období prožili co možná nejpříjemněji, bez zbytečného shonu, ale s o to více zastaveními se známými a přáteli.

K Vánocům ve Frýdku-Místku patří mnoho akcí, o nichž informujeme ve zpravodaji, ale i na městském webu a facebooku, a každým rokem je vyhlašována rovněž veřejná sbírka Vánoční strom. Zahájena byla právě v den, kdy jsme na náměstí Svobody slavnostně rozsvítili mnohonásobně vyšší Vánoční strom, u kterého najdete stejnojmenného charitativního bratříčka, kde můžete přispět na dobrou věc. Z výtěžku bude tentokrát zakoupen elektrický zvedák, který výrazně pomůže pečovatelkám z naší Pečovatelské služby při manipulaci s imobilními a těžce se pohybujícími osobami. Nejštědřejší jste byli právě před deseti lety, kdy byl výtěžek sbírky určen také pro tuto městskou příspěvkovou organizaci. Tenkrát se vybralo bezmála 87 tisíc korun, tak to zkusme letos zopakovat.

Mgr. Michal Pobucký, DiS.

Archiv autora

Hasičům patří naše díky
Akce města táhnou
Jaro s květy a akcemi
Všechno souvisí se vším
Zpestřené výročí odporu proti nacistům
Nebezpečný odpad je stále na místě
< 1 2 3 4 ... 24 >

Občan

TV vysílání

Aktuální počasí

Dnes:
Zítra:
14.5 °C
11.81 °C

Odkazy

Novinky

Odběr novinek e-mailem.Kontrola Zadejte číslo složené z dnešního datumu a roku a dne (například druhy leden 2018 vypdata takhle . 120182)