Nacházíte se: Občan > Orgány města > Magistrát města > Odbor územního rozvoje a stavebního řádu  > Projekty > IROP > Výstavba chodníků v Lískovci

Výstavba chodníků v Lískovci

PDF E-mail Print

Projekt: Výstavba chodníků v Lískovci

Registrační číslo: CZ.06.1.37/0.0/0.0/15_016/0000975

Realizace: duben 2014 - září 2017

 

Popis projektu: Předmětem projektu je výstavba nových chodníků podél komunikace v ulici K Sedlištím v Lískovci. Projekt si klade za cíl vytvořit bezpečné podmínky pro přemísťování osob v Lískovci bez negativního vlivu na udržitelnou spotřebu přírodních zdrojů, a to jak za možnosti využití nemotorové formy dopravy, konkrétně komunikací pro pěší, tak i prostřednictvím zpřístupnění hromadné veřejné dopravy osobám s omezenou schopností pohybu a orientace. Vybudováním infrastruktury pro pěší tak v konečném důsledku došlo především ke zvýšení podílu udržitelných forem dopravy v části statutárního města. Dále došlo k zvýšení bezpečnosti v exponovaném území, k zpřístupnění občanské vybavenosti, napojení autobusových zastávek a vytvoření míst pro přecházení. Po realizaci projektu má cílová skupina výbornou dostupnost jak k veřejné dopravě, tak k cílům každodenní dojížďky.

Projekt je spolufinancován Evropskou unií.

 

Obrázky

Občan

TV vysílání

Aktuální počasí

Dnes:
Zítra:
6.23 °C
6.44 °C

Odkazy

Novinky

Odběr novinek e-mailem.Kontrola Zadejte číslo složené z dnešního datumu a roku a dne (například druhy leden 2018 vypdata takhle . 120182)