Nacházíte se: Občan > Orgány města > Rada města > Komise RM > Komise pro výchovu a vzdělávání

Komise pro výchovu a vzdělávání

Informace

je iniciativním a poradním orgánem rady města při výkonu samosprávy města v oblasti výchovy, vzdělávání a zájmových aktivit. Zabývá se výsledky činnosti příspěvkových organizací zřízených městem v oblasti výchovy, vzdělávání a zájmových aktivit, stavem a rozvojem aktivit občanů v těchto oblastech na území města. Projednává vlastní podněty, podněty občanů a institucí v oblastech výchovy, vzdělávání a zájmových aktivit a svá stanoviska a návrhy předkládá radě města.Komise projednává požadavky na dotace občanských sdružení, škol a školských zařízení, příspěvkových organizací a jiných právních subjektů nezřízených za účelem podnikání působících na území města Frýdku-Místku v oblasti výchovy, vzdělávání a zájmových aktivit a navrhuje jim přidělení finančních prostředků z rozpočtu města z fondu výchovy, vzdělávání a zájmových aktivit dle statutu tohoto fondu. Na žádost rady města se komise zabývá v oblastech svých kompetencí záležitostmi sloužícími výkonu samosprávy města. O závěrech komise, jejích stanoviscích informuje radu města zpravidla předseda komise nebo jiný člen komisí pověřený.

 

Termíny zasedání komise v 1. pololetí roku 2019: 9.1., 13.2., 13.3., 10.4., 12.6. (vždy 2. středa v měsíci od 15:00 hodin)

 

Kontaktní osoba komise: Jana Čechová, odbor školství, kultury, mládeže a tělovýchovy
 


KontaktyAkce

Fotky

RSS

Občan

TV vysílání

Aktuální počasí

Dnes:
Zítra:
18.09 °C
18.65 °C

Odkazy

Novinky

Odběr novinek e-mailem.Kontrola Zadejte číslo složené z dnešního datumu a roku a dne (například druhy leden 2018 vypdata takhle . 120182)