Nacházíte se: Podnikatel > Strategický plán rozvoje města  > Průzkum názorů občanů města

Průzkum názorů občanů města

PDF E-mail Print

Statutární město Frýdek-Místek zpracovalo v roce 2011 strategický plán rozvoje města. Jedná se o dlouhodobý rozvojový dokument, který bude v následujících letech ovlivňovat vývoj Frýdku-Místku v různých oblastech - životní prostředí, doprava, sociální služby, kultura, sport, možnosti trávení volného času apod.

Zájmem města je zapojit veřejnost do procesu tvorby této rozvojové strategie. V této souvislosti proběhlo v květnu 2011 na území města dotazníkové šetření, jehož smyslem bylo zjištění názorů, připomínek a podnětů občanů k budoucímu rozvoji města. Výsledky průzkumu tvoří součást celkové analýzy prostředí města Frýdku-Místku. Veškeré závěry vyplývající z analýzy jsou použity výhradně jako podklady pro zpracování strategického plánu rozvoje města.

Dotazníky byly vytvořeny pro různé cílové skupiny, v těchto variantách:

  • dotazník pro občany
  • dotazník pro žáky 8. a 9. tříd ZŠ a studenty SŠ
  • dotazník pro podnikatelské subjekty
  • dotazník pro představitele města (úředníky, zastupitele, zaměstnance městských příspěvkových organizací a městských obchodních společností)

Dotazník bylo možno vyplnit elektronicky prostřednictvím webových stránek města (www.frydekmistek.cz), nebo odevzdat na Informacích v přízemí budov magistrátu (ul. Radniční 1148 nebo Palackého 115).

V příloze najdete přehledné shrnutí výsledků tohoto dotazníkového šetření.

 

 
 

Přílohy

TV vysílání

Aktuální počasí

Dnes:
Zítra:
6.09 °C
3.36 °C

Odkazy

Novinky

Odběr novinek e-mailem.Kontrola Zadejte číslo složené z dnešního datumu a roku a dne (například druhy leden 2018 vypdata takhle . 120182)