Frýdek≈Místek má svou šifrovací hru!

Linda Holubová Blažková

20. 7. 2022

Frýdek-Místek, 20. července 2022 – Pojďte si užít venkovní šifrovací hru! Procvičte si své mozkové buňky při luštění hádanek, šifer a indicií a zároveň poznejte město netradičním způsobem! Nejen, že se pobavíte se svými kamarády, rodinou či kolegy, ale také zjistíte, jak spolu umíte komunikovat a spolupracovat.

Frýdek-Místek se na začátku prázdnin zařadil po bok měst jako Ostrava a Olomouc, kde si tyto šifrovací hry již mohou zájemci zahrát. A vy tak nyní máte u nás možnost se vydat po stopách textilek. Hra začíná na frýdeckém Zámeckém náměstí a každá vyluštěná šifra vás zavede na místo, které je spjato s textilní výrobou ve městě. Projdete se známými místy netradičním způsobem,a navíc se pobavíte při hledání správných řešení šifer. A pokud nejste místní, nevadí. Tato hra se stane vaším průvodcem po Frýdku-Místku.

Jak hru získat?

Hru si můžete zakoupit na pobočkách Turistického informačního centra Frýdek≈Místek nebo online na webu www.zabavnamesta.cz, kdy vám herní balíček bude buď zaslán prostřednictvím Zásilkovny nebo si jej můžete vyzvednout v kavárně Lu Café na frýdeckém zámku.

Co vás čeká?

  • 8 středně těžkých šifer k vyluštění
  • 3 km, které vás zavedou na místa spjatá s textilním průmyslem
  • 2 – 4 hodiny luštění

A co k tomu potřebujete?

Luštění je prováděno starou dobrou papírovou formou, online aplikace vám ale nabídne nápovědy a řešení, budete-li je potřebovat. A k tomu chuť hrát a bavit se!

Hra je vhodná pro dospělé či děti od 12 let a je ideální pro 2 – 5 hráčů.

Cena hry je 990,- Kč

Chcete se po stopách textilek vydat spolu s průvodcem? Objednejte se na některý z termínů! Máme pro vás připraveny komentované prohlídky až do října! Více informací na webu ticfm.cz/pruvodci.

Lucie Talavašková

marketingový manažer

Turistické informační centrum Frýdek≈Místek, p. o.