Blokové čištění

Harmonogram blokového čištění města + čištění vpustí

č.datum osazení DZulicedatum blokového čištění
18.3.Jiráskova I. ( T.G.M. –  Hory )15.3.
210.3.Jiráskova II. ( Hory – Střelniční )17.3.
315.3.M. Majerové22.3.
417.3.V. Nezvala24.3.
522.3.Třanovského I.29.3.
624.3.Třanovského II. + Klicperova31.3.
729.3.M. Magdonové5.4.
831.3.Bezručova I. (Frýdlanttská – Havlíčková ) 7.4.
95.4.Bezručova II. ( Frýdlantská – sady B.Smetany)12.4.
107.4.Škarabelova + Gogolova + J.K.Tyla14.4.
1112.4.Beethovenova19.4.
1214.4.Mozartova21.4.
1319.4.1. Máje26.4.
1421.4.V.Talicha + Myslivečka28.4.
1526.4.Slezska 1 (Bavlnářská – Lipová) + Dr. Petra3.5.
1628.4.J. Kavky5.5.
173.5.Anenská I.10.5.
185.5.Anenská II. + J.Lohrera12.5.
196.5.Sadová15.5.
2010.5.Anenská III.17.5.
2112.5.J. Skupy19.5.
2217.5.Heydukova24.5.
2319.5.Nad Mostárnou26.5.
2420.5.Palackého + Sv.Čecha28.5.
2524.5.K Hájku II.31.5.
2626.5.Nad Stadionem + Pod Školou2.6.
2727.5.8. p. pluku5.6.
2831.5.K Hájku I.7.6.
292.6.Nad Rybníkem 9.6.
307.6.Dr. Vaculíka14.6.
319.6.Pavlíkova16.6.
3210.6.parkoviště pod Magistrátem Frýdek18.6.
3314.6.Novodvorská I.21.6.
3416.6.Novodvorská II.23.6.
3521.6.Smetanova + část Legionářské28.6.
3623.6.Dr. Vančury30.6.
3730.6.Slunečná7.7.
381.7.J. Čapka12.7.
397.7.Jeronýmova14.7.
4012.7.Dobrovského + J.Čapka19.7.
4114.7.Chasáka21.7.
4219.7.Nádražní + jednosměrka Těšínská26.7.
4321.7.K. H. Máchy28.7.
4426.7.J. Trnky2.8.
4528.7.Pekařská I.4.8.
462.8.Pekařská II.9.8.
474.8.V. Závady + parkoviště11.8.
489.8.Hasičská16.8.
4911.8.E.Krásnohorské I.18.8.
5016.8.E.Krásnohorské II.23.8.
5118.8.Revoluční + Růž.Pahorek 25.8.
5223.8.Revoluční + Růž.Pahorek I.30.8.
5324.8.obslužná Bruzovská (přilehlá k Rokycanové)31.8.
5425.8.obslužná Bruzovská (přilehlá k Mánesové)2.9.
5530.8.ČSA – malé parkoviště6.9.
561.9.ČSA (velké parkoviště)8.9.
576.9.Božana I.13.9.
588.9.Božana II.15.9.
5913.9.F. Čejky I.20.9.
6015.9.F. Čejky II.22.9.
6119.9.M. Gorkého26.9.
6220.9.A. Staška27.9.
6327.9.Lidická4.10.
6427.9.Čajkovského6.10.
654.10.F.Linharta + J.Lady I.11.10.
666.10.F.Linharta + J.Lady I.13.10.
6711.10.Fibichova + Brožíkova18.10.
6813.10.Habrová + Javorová20.10.
6918.10.Topolová + část Na Kopci25.10.
7020.10.Frýdlantská I. (Bezručova – točna)27.10.
7125.10.Frýdlantská II. (Bezručova – Hl. Třída)1.11.
7227.10.Komenského3.11.
731.11.Jungmanova8.11.
743.11.Kolaříkova10.11.