Víkendová utkání 18.-19.12.04

Liga starších dorostenců
TJ Slavia Kroměříž : BK Frýdek-Místek 80:54 (31:35)
Lepík 17, Peter L. 12, Stareček 15, Žilinský 6, Peter M. 4,
V prvním poločase ještě naši dorostenci drželi s favoritem krok, dokonce ho vyhráli o 4 body. Katastrofální nástup do druhé poloviny však hned v jejím úvodu vzal hostům naději a utkání bylo v podstatě rozhodnuto. Kvalitní výkon opět podal Jirka Lepík, naopak hluboko za svými možnostmi opět zůstal Michal Peter.
BK Frýdek-Místek : TJ Slavia Kroměříž 70:85 (28:51)
Lepík 18, Olka 14, Stareček 10, Žilinský 10, Peter M. 8, Thaisz 6, Henych 4,
Od počátku utkání bylo jasné kdo je na hřišti pánem a jaký bude výsledek. Domácí nastoupili k utkání studení a nekoncentrovaní, oslabení o Lukáše Petera, který se k zápasu nedostavil. Po úvodních pěti minutách byl stav 0:12 a utkání bylo v podstatě rozhodnuto. Opět se prosadil Jirka Lepík, v druhé polovině zápasu mu ještě sekundoval Tomáš Olka.

Mladší žáci

TJ Hlučín : Frýdek-Místek 43:66 (20:23)
Teršl 20, Sobotík 16, Skuherský 9, Otáhal 6, Heidrich 4, Hanko 4, Koloničný 3, Avetisyan V. 2, Kutěj 2, Břach 0,

TJ Hlučín : Frýdek-Místek 29:70 (23:36)
Sobotík 17, Teršl 12, Koloničný 11, Otáhal 11, Kutěj 6, Avetisyan 4, Heidrich 4, Skuherský 3, Hanko 2, Břach 0,

Mladší žáci se v Hlučíně představili ve výborném světle. Domácí se netajili tím, že chtějí obě utkání vyhrát, avšak naši mladí hráči to nepřipustili. Klíčem k utkání byl výborný výkon v obraně, kdy si hoši vyzkoušeli nátlakovou obranu po celém hřišti a což jim také umožňovaly malé rozměry tělocvičny v Hlučíně. Chlapci bojovali o každý míč, hráli kolektivně a to se projevilo i na výsledcích v obou utkáních.