Yogapoint na Olešné? Na pozemku Sportplexu rozhodně NE

Některá tištěná média a internetové servery zveřejnily informaci o tom, že MS kraj vybuduje na několika místech yogapointy. Mimo jiné i na Olešné ve Frýdku-Místku. Text doplňuje vizualizace yogapointu zakomponovaného právě do rekreačního střediska Olešná.

Jisté ale je, že město o tom nikdo neinformoval a majitel většiny pozemků v této lokalitě – městská společnost Sportplex – se k tomu záměru vyjádřila negativně, tedy odmítavě.

V textu se nepíše, kde přesně na Olešné yogapoint Moravskoslezský kraj vybuduje. Nicméně, v prostorách autocampu Olešná (od aquaparku až po Hotel Terasa), který spravuje městská společnost Sportplex, to NEbude.

Pozn.

Pozemky ve spodní části přehrady jsou v majetku Povodí Odry. Některé další pozemky jsou v majetku fyzických či právnických osob.

ODBOR KANCELÁŘ PRIMÁTORA
02.10.2019 15:07