PETICE: „ZA OBNOVU DĚTSKÉHO ODDĚLENÍ V NEMOCNICI VE FRÝDKU-MÍSTKU“, také ONLINE

MM F-M, Mgr. Jana Musálková Jeckelová

5. 4. 2022

Statutární město Frýdek-Místek nesouhlasí se zrušením dětského oddělení (lůžkové části a omezení dětské pohotovosti) v místní krajské nemocnici. Zajištění péče pro děti nejen ve městě, ale v celém Pobeskydí považuje za naprosto zásadní. Spolu se zástupci okolních obcí a za podpory zdravotníků vyzývá kraj a nemocnici k nápravě situace a obnově oddělení pro dětské pacienty.

MĚSTO ŽÁDÁ O OBNOVU DĚTSKÉHO ODDĚLENÍ, ZAJIŠTĚNÍ NEZBYTNÉ PÉČE PRO TISÍCE DĚTÍ A KMENOVÉ ZÁKLADNY PRO VZDĚLÁVÁNÍ LÉKAŘŮ ZÁKLADNÍHO OBORU.

Město připravilo petici, kterou jako první podepsali zástupci města a okolních obcí a zdravotníci. Nyní vyzýváme také občany, kteří chtějí svým podpisem podpořit obnovu dětského oddělení.

PETIČNÍ MÍSTO: Informace Magistrátu města Frýdku-Místku

TERMÍN: Trvání petice do 30. 4. (Do 30. 4. je nutné odevzdat petiční archy na magistrát.)

V příloze jsou k dispozici k vytištění PETIČNÍ ARCHY. Vyplněné odevzdávejte prosím na podatelně Magistrátu města Frýdku-Místku (Radniční 1148).

DĚKUJEME ZA VAŠI PODPORU!

—————————————————————————————————————————-

Aktualizace:

PETIČNÍ ARCHY je možné podepisovat také zde:

• Turistické informační centrum
  • Městská knihovna
  • Faunapark
  • Národní dům
  • Nová scéna Vlast
  • Centrum aktivních seniorů
  • 11 městských klubů seniorů
  •  Hala Polárka
  • Aquapark Olešná