Den požární bezpečnosti

Archiv

MM F-M, Mgr. Ing. Linda Holubová Blažková

12. 5. 2022

Otevřené dveře, brány a vrata pro veřejnost připravuje na tento pátek 13.5.2022 všech 23 stanic Hasičského záchranného sboru Moravskoslezského kraje. Hasiči v celé ČR vyhlásili na šťastný „pátek třináctého“ tradiční Den požární bezpečnosti, zaměřený letos na varování před požáry v přírodě.

Na všech stanicích si budou moci návštěvníci prohlédnout moderní zásahovou techniku a vnitřní prostory. Pokud bude příznivé počasí, připraveno bude na některých z nich – hlavně pro ty nejmenší – venkovní stříkání vody pomocí hadice a proudnice.

V okrese Frýdek-Místek budou v pátek otevřeny všechny tři stanice HZS MSK (Frýdek-Místek, Třinec a Nošovice), a to od 9:00 do 17:00 hodin.

Upozornění: V případě, že bude chtít v pátek 13.5.2022 navštívit kteroukoli stanici HZS MSK skupina deseti a více osob, musí se jejich vedoucí (např. pedagog) předem písemně (mailem), resp. telefonicky, domluvit na návštěvě/prohlídce s velitelem příslušné stanice. Prohlídky objednávejte nejpozději do čtvrtku 12. 5. 2022 dopoledne. Adresy a kontaky naleznete zde:  https://www.hzscr.cz/menu-organizacni-slozky.aspx   

Foto zdroj: Facebook HSZ MSK