FM CITY FEST OPĚT ROZTANČÍ MĚSTO

MM F-M, Mgr. Jana Musálková Jeckelová

20. 6. 2022

Největší hudební festivalu v podhůří Beskyd FM City Fest se uskuteční 24. a 25. června v areálu textilky Slezan ve Staroměstské ulici. Představí se na něm více než 30 interpretů na třech podiích.

Vystoupí například Chinaski, No Name, Anna K., Janek Ledecký, Wohnout, Mirai, Majk Spirit, Kateřina Marie Tichá, Marpo, Lunetic, Leap z Velké Británie a spousta dalších. Festival tak přinese multižánrovou přehlídku napříč všemi generacemi. „Zakládáme si na tom, aby festivalový line-up bavil celou rodinu a každý si v něm našel to své,“ zdůraznil jeden z organizátorů zpěvák a hudebník Mirai Navrátil.

Program 4. ročníku pak doplní oblíbená Stand Up zóna s hosty a komiky, Chill Out zóna, hry a zábavní aktivity, taneční workshopy a další aktivity.

Návštěvníci mohou letos podpořit Nadační fond Helpínek a Podané ruce, organizátoři mezi tyto charitativní organizace rozdělí celý výdělek z prodeje festivalových reklamních předmětů.

Festival i letos podpořilo město Frýdek-Místek. Na bezpečnost během festivalu bude dohlížet městská i státní policie. Pořadatel po akci zajistí důkladný úklid.