JARNÍ PŘEDPLATNÉ 2024

Linda Holubová Blažková

19. 12. 2023

Jarní předplatné – divadelní i koncertní – pokračuje ve stejném půlročním módu jako to podzimní a my se budeme v našich sálech těšit na každou z celkem pěti předplatitelských skupin vždy na třech představeních či koncertech rozprostřených od února do června 2024.

U divadelních cyklů Chytré rozptýlení a Silné příběhy vás pobaví nebo dojmou herci jako Filip Blažek, Miroslav Vladyka, Jan Potměšil, Igor Chmela nebo Miroslav Táborský v roli Alberta Einsteina. Mrazivý zážitek vám jistě přivodí opravdový thriller Hračička Divadla Radka Brzobohatého. Ze slovenské scény k nám opět zavítá Radošinské naivné divadlo. Z moravských divadel je na řadě Městské divadlo Zlín s aktuální komedií Extrabuřt na téma hyperkorektnosti a velice zdařilý ochotnický počin od ŠAMU Štítina Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách podle knižního bestseleru manželů Peaseových. Protože obsáhlý herecký ansámbl doprovází i živá kapela, tak toto představení uvedeme v Kině Petra Bezruče. Brno zastoupí opět Divadlo Bolka Polívky, tentokrát s Aničkou Polívkovou.   

Kruh přátel hudby vedle klasických koncertů (ZUŠ, Ivo Kahánek) nabídne také koncert na pomezí různých hudebních žánrů v podání Prague Cello Quartet. A náš místní symfonický orchestr si opět přizve hosta se zvučným jménem – pro jarní koncert oslovil houslového virtuosa Jiřího Vodičku. V hudebních lahůdkách si pochutnáte na vokálním umu slovenské skupiny Fragile, recitálu Karla Plíhala a multiinstrumentalitě Radůzy.

Předplatné je v prodeji na běžných prodejních místech Kultura F≈M a také online. Veškeré informace najdete na www.kulturafm.cz.

Užitečné informace: ttps://www.kulturafm.cz/predplatitele#main

14. 12. 2023 / Frýdek-Místek

Připravili: Jan Ražnok, Lenka Vašková