NOVÝ TERMÍN UZÁVĚRY NA SILNICI II/648

MM F-M, Mgr. Jana Musálková Jeckelová

6. 5. 2022

Aktuální změny týkající se uzavírky silnice II/648, na které město Frýdek-Místek nemá vliv a nebylo o nich včasně informováno, sledujte zde: https://dopravniinfo.cz/okresFrydek-Mistek Informace na serveru potvrzují uzavření silnice již od soboty 7. 5.

Mrzí nás komplikace, které zmatečné informování ze strany zhotovitele způsobilo některým občanům, a požádali jsme ŘSD o objasnění situace.

Děkujeme za pochopení.

—————————————————————————————————————————-

V souvislosti s výstavbou obchvatu bude od 9. 5. 2022 na měsíc uzavřena silnice II/648, a to v místě napojení provizorního sjezdu z dálnice D48 na zmíněnou silnici. Sjezd bude trvale odstraněn. Nový termín uzávěry městu potvrdilo Ředitelství silnic a dálnic. Nerealizovanou uzavírku od 1. května ŘSD odůvodnilo administrativními problémy.

Objízdná trasa z Frýdku-Místku bude vedena přes Staříč, alternativně (zejména pro vozidla nad 3,5 tuny) po dálnici D48 (viz situační nákresy). Průjezd autobusů uzavírkou bude umožněn.

Na ulice Rovenská, Zahradnická, Nad Přehradou a Pod Štandlem bude dopravním značením zakázán vjezd motorových vozidel, mimo dopravní obsluhu.