PODSOVÁČEK ZVE NA KONCERTY

Linda Holubová Blažková

4. 12. 2023

Pěvecký soubor Podsováček z frýdecké „Jedničky“ čeká kulturními akcemi nabitý adventní čas. „Začínáme již poslední listopadový týden – ve středu 29. listopadu vystoupením na tradičním adventním jarmarku, který pořádá naše škola,“ uvedla organizační vedoucí souboru Miriam Doležalová a pokračovala: „Pro tuto příležitost jsme si připravili pásmo koled a tradičních vánočních písní.“

V tomto duchu se ponese i vystoupení 7. prosince  na náměstí Svobody v Místku, kde Podsováček zazpívá v 15,00 hodin u vánočního stromu. V dalším adventním týdnu čeká malé zpěváky návštěva Domu seniorů v Místku.

Hlavní vánoční program si ale Podsováček nechal až na poslední adventní týden. V pondělí 18. prosince v 18,00 hodin vystoupí společně se zpěvačkou Dashou v evangelickém kostele na Husově ulici. Ve středu 20. prosince rozezpívají děti prvního i druhého stupně Rytířský sál frýdeckého zámku v dramaticko-hudebním představení nazvaném Přišlo jsi k nám, Jezulátko. Těšit se můžete na představení v 9,00, v 11,00 a v 16,00 hodin. 

Nejen na závěrečné představení zveme příznivce a přátele školy, ale i širokou veřejnost. Přijďte si užít ve společnosti Podsováčku příjemné adventní dny plné pohody a radosti.