SOUTĚŽTE S NEXTBIKE A VYHRAJTE ATRAKTIVNÍ CENY

MM F-M, Ing. René Stejskal

20. 6. 2022

Historicky největší česká výzva týkající se cyklojízdy je tady. Nextbike chce v červnové výzvě najezdit 3 000 000 minut na sdílených kolech. Společně s účastníky výzvy tak uleví ovzduší ve městech, každý přitom pohybem přispěje ke svému zdraví.

Stačí se zaregistrovat na www.nextbikevyzva.cz. Výzva se skládá z pěti časových bloků, vždy po překročení jednoho z nich přichází slosování o ceny.  Začíná se na hranici 500 000 ujetých minut. Losuje se vždy po překročení dalších hranic. Účastníci se mohou těšit na poukázky do Footshopu, na Apple Watch, víkend pro dva ve wellness penizionu, víkend v Amsterdamu včetně cesty a víkend v Kodani.

Čím více výpůjček cyklista uskuteční, tím má větší naději na výhru.

Systém sdílených kol funguje ve Frýdku-Místku od roku 2018, nextbike působí ve městě od roku 2021. V loňském roce využilo sdílené kolo 4634 lidí, kteří uskutečnili 74 016 výpůjček. Většina z nich se vešla do 15minutového limitu, který umožňuje vypůjčení zdarma. Provoz sdílených kol podporuje město Frýdek-Místek. V jeho ulicích je letos k dispozici 170 třírychlostních kol.