USKUTEČNILO SE POSLEDNÍ ZASTUPITELSTVO

Jana Musálková Jeckelová

7. 9. 2022

Poslední, 20. zasedání zastupitelstva v tomto volebním období se ve středu 7. září 2022 uskutečnilo ve Frýdku-Místku. Zastupitelé schválili 3. rozpočtovou změnu, dále měli na stole návrhy na investiční i neinvestiční dotace do různých oblastí, také smlouvy či dokument Střednědobý plán rozvoje sociálních služeb a navazujících aktivit statutárního města Frýdku-Místku na období 2022-2025 a další body.

Primátor Petr Korč (Naše Město F-M) v závěru poděkoval všem koaličním a opozičním zastupitelům.

„Největší kus práce se vždy udělá, když dojde k dohodě. Pokud navzdory různým politickým pohledům lidé dospějí k průniku a řešení, které je prospěšné pro Frýdek-Místek. Věřím, že tato cesta bude pokračovat i po volbách. Přeji nám a zejména občanům, aby měli šťastnou ruku při volbě a aby město Frýdek-Místek dál prosperovalo,“ uvedl primátor Petr Korč.

Slova rozloučení, poděkování zaměstnancům magistrátu i přání úspěšných voleb a dalšího období všem padlo na konci zasedání také ze strany dalších členů vedení města a dalších zastupitelů. Komunální volby se uskuteční 23. a 24. září, podrobnosti k organizaci jsou k dispozici na webových stránkách města: Komunální volby 2022 | Frýdek-Místek (frydekmistek.cz)