VEDENÍ MĚSTA V KAVÁRNĚ RADHOŠŤ OCENILO ÚSPĚŠNÉ ŠKOLÁKY Z FRÝDKU-MÍSTKU
Bronislava Rudinska Supíková
25. 6. 2026

Kavárna Radhošť se opět stala dějištěm slavnostního ceremoniálu. Tentokrát zde ocenění vedení města převzali žáci základních škol z Frýdku-Místku, kteří ve školním roce 2025/2026 dosáhli výrazných úspěchů v předmětových olympiádách.
Školáky 2. stupně základních škol přijal a ocenil náměstek primátora pro oblasti školství, mládeže, tělovýchovy a sportu, výchovy, vzdělávání, péči o památky, vědy, kulturního rozvoje a informačních technologií Tomáš Pyško (Naše Město F-M), další členové vedení města a Patrik Siegelstein, ředitel Střediska volného času Klíč, které tyto olympiády organizuje.
„Blahopřeji vám k výkonům, děkuji za reprezentaci města a přeji vám další úspěchy. Děkuji také vašim učitelům, kteří vás na tyto olympiády připravují,“ řekl náměstek Tomáš Pyško. V úvodu zazněla píseň vytvořená umělou inteligencí, v níž zazněla jména oceněných školáků.
Náměstek primátora Tomáš Pyško přijal také sportovce, kteří se věnují bojovému sportu Muay Thai. Richard Pustka a Lukáš Görlich skončili druzí v ligové soutěži ve svých kategoriích. Rovněž jim poděkoval za skvělou reprezentaci Frýdku-Místku – VÍCE ZDE: MĚSTO OCENILO MLADÉ BOJOVNÍKY Z FRÝDKU-MÍSTKU, VICEMISTRY ČR V THAJSKÉM BOXU | Frýdek-Místek



















