Krnov – mladší dorost B 3:1
branka: Musálek

starší žáci A – Fotbal Třinec 4:1
branky: Mach, Kolos, Václavík, Marek Kohut
Proti poslednímu týmu ligové tabulky se o výsledku rozhodlo až v průběhu druhého poločasu.

mladší žáci A – Fotbal Třinec 3:1
branky: Pešek, Hlaváč, Řezáč
V okresním derby začali lépe domácí fotbalisté. V 5. minutě přetáhl trestný kop na zadní tyč Hlaváč a z jeho centru vstřelil první branku utkání Pešek. Vlažný až mdlý výkon domácích nakonec pomohl Třinci k vyrovnání. Pár sekund před poločasovým odchodem do šaten chyboval u lajny Saniter. Hostující útočník z ostrého úhlu vystřelil, Balko střelu neudržel a dorážka znamenala vyrovnání. Výkon ve druhém poločase se u Frýdku značně změnil. Svého soupeře přimáčkli na jeho polovinu hřiště a bylo otázkou času, kdy padne branka. Ta padla ve 49. minutě. Hlaváč zahrával rohový kop. Centrovaný míč se dostal zpět k Hlaváčovi, který lobem dal na 2:1. O dvě minuty později našel aktivní Hlaváč hlavu Řezáče a bylo to již o dvě branky. V závěru nastřelil ještě z trestného kopu Farny břevno.
Sestava: Balko (31´ Řezáč) – Beier – Farský, Tkadlčík (11´ Saniter), Škuta – Běhálek (31´ Kosňovský), Farny, Biolek, Hlaváč – Pešek, Igari (31´ Větříšek).

Sigma Olomouc – starší žáci A 3:0
V zápase proti nejlepšímu ligovému týmu rozhodly chyby. Již tu první dokázali domácí hráči využít ve 4. minutě zápasu. Ve druhé půli přidala Olomouc další dvě branky a zaslouženě zvítězila. Utkání se odehrálo na umělé trávě.

Sigma Olomouc – mladší žáci A 5:0
Také v zápase mladších žáků byli domácí jasně lepším mužstvem. Stejně jako u starších, i tady padla branka již ve 4.minutě. V 10. minutě neuhlídal po rohovém kopu Tkadlčík svého hráče a Olomouc vedla již o dvě branky. Za tohoto stavu se šlo i do kabin, a to ještě Frýdek zachránil dobře chytající Biolek. Nástup do utkání dělal hostujícím hráčům problémy. Také ve druhém poločase brzy inkasovali. Olomouc nastřílela odevzdaně hrajícímu Frýdku pět branek.
Sestava: Biolek (43´ Balko) – Tkadlčík (31´ Igari), Beier, Saniter – Běhálek (39´ Kosňovský), Škuta, Farský, Farny, Hlaváč – Pešek, Větříšek (43´ Řezáč).
ŽK: 49´ Farský

Rýmařov – starší žáci B 2:1
branka: Chlebek

Rýmařov – mladší žáci B 5:1
branka: Tobiáš
Proti vedoucímu týmu tabulky neměli mladíci naději.
starší žáci B – Nový Jičín 2:1
branky: Smítal, Míček
Velice důležité body získali starší žáci B Frýdku-Místku.

mladší žáci B – Nový Jičín 5:2
branky: Vojkovský 2, Šebestík, Pavlát, Tobiáš

Havířov B – starší žáci C 3:0
Dosud vedoucí rezervní tým Havířova byl po celé střetnutí jasně lepším mužstvem, což vyjádřil i brankově. Havířov je již jednou nohou našlápnutý k postupu do krajského přeboru žáků.

Havířov B – mladší žáci C 1:0
V souboji o druhou příčku tabulky byli „C“ žáci Frýdku-Místku o něco lepší, ale žalostná koncovka je nakonec připravila o body. O výsledku tak nakonec rozhodla jedna povedená akce domácích ve druhém poločase, když využili chybného postavení hostujících zadáků.