Výsledky mládeže FK F-M (22.-23.5.04)

25. 5. 2004

Drnovice – starší dorost A 3:2
branky: Matějka, Šlachta
Starší A dorostenci přišli o možný bodový zisk až v nastaveném čase. Soupeři, který je momentálně na druhém místě MSDL byl Frýdek-Místek více jak vyrovnaným sopeřem.

Drnovice – mladší dorost A 3:4
branky: Ligocki 2, Hubeňák 2
Průběh zápasu mladších A dorostenců měl stejný průběh jako u starších. Jen s tou změnou, že se obrat skóre povedl Frýdku. Ten ještě patnáct minut před koncem zápasu prohrával 3:1, ale drtivým závěrem strhl vítězství na svou stranu.

starší dorost B – Svinov 1:2
Trenér Bohuslav Sládeček dal v zápase se Svinovem příležitost i hráčům z lavičky, jelikož čtyři kola před koncem soutěže mají starší dorostenci jistotu postupu do divize dorostu.

mladší dorost B – Svinov 2:1
Jejich mladší kolegové si dokonce vyšlápli na vedoucí tým tabulky a zaslouženě zvítězili.

starší žáci A – NH Ostrava 1:2
branka: Karásek

mladší žáci A – MH Ostrava 1:1
branka: Řezáč
Proti týmu ze spodních pater ligové tabulky měli frýdecko-místečtí mladší žáci povinnost získat tři body za výhru. Však tomu i napovídal začátek zápasu. Ještě neuběhla ani druhá minuta utkání, když Pešek našel v šestnáctce Řezáče, a jeho křižná střela skončila za zády bezmocného brankáře NH Kupky. Pak ale hra domácích upadla do průměru, z kterého vyčněly jen dvě příležitosti Kosňovského. Oběma jeho střelám ale chyběla razance. Ostravě se podařilo vyrovnat na začátku druhého poločasu. Stoper Farský chyboval na půlící čáře a svou chybu napravoval až faulem před domácí šestnáctkou. Hostujícímu hráči se podařilo čtyřčlennou zeď prostřelit a s pomocí tyče se míč dostal za záda bezmocného Biolka. Frýdek si pak již vypracoval jen jednu velkou příležitost po rohovém kopu, Farský ale hlavou mířil vedle.
Sestava:
Biolek (46´ Balko) – Škuta, Farský, Saniter (40´ Tkadlčík) – Kosňovský (40´ Běhálek), Farny, Větříšek, Hlaváč – Pešek, Řezáč (40´ Beier), Igari (31´ Čotek).

Karviná B – starší žáci B 1:2
branky: Václavík 2
Velice důležité tři body k záchraně přivezli starší žáci B z Karviné. Střelcem zápasu se stal Martin Václavík, který béčku pomáhal jako posila z A týmu.

Karviná B – mladší žáci B 0:5
Zcela jednoznačné utkání mladších B žáků, kteří svému soupeři nadělili potupnou „pětku“.
starší žáci C – Dobrá 1:2
Další nešťastné utkání sehráli C starší žáci Frýdku-Místku proti Dobré. Za stavu 1:1 neproměnil pokutový kop Vašina. Dobrá měla o pár minut na to tu samou výhodu, kterou dokázala využít k zisku tří bodů.

mladší žáci C – Dobrá 6:0
branky: Javorek 3, Čotek 2
Mladíci Frýdku měli cestu za třemi body zjednodušenou tím, že hosté nastoupili pouze s devíti hráči v sestavě. Střelecky se zaskvěl Javorek, střelec hattricku.