Výsledky mládežnické kopané

19. 4. 2004

TJ JESENÍK – FK F-M ml.žáci A 0:5 (0:2)
Ve třetím jarním vystoupení zajížděli ligoví mladší A žáci na půdu posledního Jeseníku. Po tříhodinové strastiplné cestě se v průběhu první půle nemohli dostat do hry. Po vydařeném začátku, kdy hned ve 2.minutě byl v pokutovém území faulován Pešek a Větříšek z penalty otevřel skóre, přišel útlum, a závěr první půle se spíše odehrával pod taktovkou domácích. Ti ale v přemíře snahy dát na domácí půdě svůj první ligový gól, zapomněli na pravé straně na Peška, a ten křižnou střelou zvýšil na 0:2. Rázná domluva v poločase měla pro druhou půli zcela jiný obraz hry. Frýdek začal být aktivnější a během jedné minuty zvýšil na 0:4. Nejprve Farny vybídl k sólu Peška, který se kličkou zbavil domácího brankáře, aby v zápětí z rohového kopu dal čtvrtou branku Farský. Na konečných 0:5 uzavřel pět minut před koncem střelou z poza šestnáctky Farny. Jelikož Karviná doma neuspěla s Olomoucí, dostal se Frýdek díky skóre na pátou příčku tabulky.
Sestava:
Balko (31´Biolek) – Beier – Běhálek (36´Řezáč), Farský, Saniter (27´Tkadlčík) – Kosňovský (27´Hlaváč), Farny, Čotek – Pešek, Větříšek, Igari.