Žáci FK FM na turnaji v Praze

10. 12. 2003

PRAHA-ŘEPY – o mikulášském víkendu se mladší žáci fotbalového oddílu FK Frýdek-Místek (roč.1991) zúčastnili turnaje v Praze-Řepích. Šestnáct účastníků bylo rozděleno do čtyř skupin po čtyřech. Na frýdecko-místecké hráče čekaly Neratovice, Libuš a Motorlet. V úvodním střetnutí s Neratovicemi diváci branku neviděli. S Libuší Frýdek-Místek vyhrál 2:0, když obě branky vstřelil Větříšek. V závěrečném střetnutí s Motorletem potřebovali frýdecko-místečtí zvítězit o šest branek, aby se kvalifikovali do skupiny o 1.-4.místo. Výhra 2:0 (br. Čotek a Větříšek) jim nestačila, a tak po druhém místě ve skupině, hráli nakonec o 5.-8.místo. Únava a zklamání se na mladých valcířích projevila na druhý den. S Podolím prohráli 1:2 (br. Kosňovský). S Juniorem Praha 0:1, když inkasovali dvě minuty před závěrečným hvizdem. V posledním utkání s Meteorem Praha přišla další porážka 1:2 (br. Čotek). Také v tomto utkání inkasoval Frýdek gól v poslední minutě. CELKOVÉ POŘADÍ: 1.Spolana Neratovice 2.SK Kladno 3.FC Bohemians Praha 4.FC Biocel Vratimov, 5.Junior Praha, 6.FK Meteor Praha, 7.AFK Slavoj Podolí, 8.FK Frýdek-Místek, 9.AC Sparta Praha juniorky, 10.SK Motorlet, 11.ABC Braník, 12.SK Střešovice, 13.FSC Libuš, 14.FK Brandýs n.L., 15.Sokol Řepy, 16.Tatran Sedlčany. Turnaje se zúčastnili: Jan Balko, Jan Polach, Jakub Beier, Jaromír Škuta, Lukáš Farský, Stanislav Saniter, Jan Běhálek, Michal Kosňovský, Matěj Větříšek, Michal Hlaváč, Petr Čotek, Jiří Pešek, Roman Řezáč a Robert Hutník.