Vedení města představuje své priority

Archiv

Petr Korč

25. 6. 2021

Dámy a pánové, vážení spoluobčané,

představujeme priority naší nové koalice pro nejbližší období. Naším mottem je město rozvíjet, nikoli jen udržovat. Chce to samozřejmě také nová neotřelá řešení v architektuře, nové urbanistické přístupy, nové pohledy, nové investice do zlepšení života všech. Zároveň logicky nehodláme bořit nastartované dobré plány a investice, budeme v nich pokračovat a dotáhneme je do zdárného konce.  

Naše koalice hnutí a stran Naše Město F-M, ANO 2011 a Pirátů se shodla v mnoha bodech a chceme vás přesvědčit, že máme plány realizovatelné, smysluplné a že budou ku prospěchu vás všech. Můžete samozřejmě sledovat, jak se nám naplňování daří. Chceme město pro občany, město, kde budou lidé rádi žít, a tomu jsme naše priority jasně podřídili. Nechceme neúčelně škrtat, zároveň chceme hospodařit efektivně. Cílem je vaše spokojenost a město, které jde dopředu a kde budete rádi žít. Zapojíme i vás do přímého rozhodování o tom, kam půjdou městské peníze.

Chceme být radnicí otevřenější, transparentnější. S tím jde ruku v ruce například nová podoba tištěného zpravodaje, kterou vám představíme v nejbližších dnech.

Na čem se koalice hnutí a stran Naše Město F-M, ANO 2011 a Piráti dohodla, najdete v tiskové zprávě ZDE. Program najdete podrobně také v grafice ZDE a ve zpravodaji města na konci tohoto týdne.

Hezké letní dny!

Petr Korč
Naše Město FM
primátor