Beskydské rekordy v sobotu na náměstí Svobody

Archiv

MM F-M, Jana Matějíková

15. 8. 2012


Celý den bude ve znamení zábavy. Připraven je doprovodný program plný hudby, her a soutěží, kterým všechny přítomné provede známý moderátor a sportovní komentátor Vojtěch Bernatský.

Od 12 hodin vystoupí na podiu Stanley´s Dixie Street Band. Od 16 hodin zahrají místní Downbelow a Bublifunk. V podvečer se předvede Dolls in the Factory a v posledních pokutových kopech všechny povzbudí hudební duo Těžkej Pokondr. Po vyhodnocení rekordu, tedy po deváté večer, vytvoří skvělou atmosféru ABBA STARS Revival.

Pro děti připravilo Beskydské informační centrum takové aktivity, aby si z akce kromě spousty zážitků odnesli i něco na památku. Budou si moci namalovat na trička maskota Beskydských rekordů – čmeláčka, vyrobit vlastní zápich do květináče nebo ozdobit klíčenku. Pro ty nejmenší budou připraveny omalovánky,“ vyjmenovala Lucie Talavašková z BIC s tím, že připravena bude také spousta soutěží nejen s fotbalovou a sportovní tématikou, kterých se budou moci kromě dětí zúčastnit i dospělí.

Beskydské rekordy připravilo Beskydské informační centrum Frýdek-Místek v rámci Beskydského Veseléta, jehož pořadatelem je statutární město Frýdek-Místek.

Více informací ZDE