Frýdek prohrál s Benešovem

26. 7. 2004

FK FRÝDEK-MÍSTEK – DOLNÍ BENEŠOV 1:4 (0:1)

Hodně s pozměněným kádrem vstoupí do divizních bojů tým Frýdku-Místku. V novém soutěžním ročníku už nepovede mužstvo trenér Roman Divina, který odchází do Albrechtic, ale jeho dosavadní asistent Karel Orel. Ten má z loňského kádru k dispozici jen zlomek hráčů. Skotnicu zkouší v Hlučíně, který postoupil do MSFL. Na odchodu jsou také hráči, kteří byli ve Frýdku na hostování (Hodulík, Matysík, Bartoš, Šajer, Pěgřim). Literák se vrátil do Frýdlantu, Macura je na zkoušku v Českém Těšíně, Prokop je zraněný a Krabec se údajně bude věnovat masérské práci v rezervě Baníku Ostrava. K prvnímu přátelskému utkání nastoupil Frýdek v Palkovicích. Soupeřem jim byl třetiligový Dolní Benešov, který na střetnutí přijel s více jak dvaceti hráči. V první půli ještě mladíci na svého soupeře stačili, inkasovali pouze ve 42. minutě. Ve druhém poločase již zkušený tým hostí přidal další tři branky. Frýdek jen zásluhou Čerňáka snížil v poslední minutě na konečných 1:4.
Frýdek-Místek: Jež (46. Kopecký) – Němec, Hlavatík, Gottwald, Jiří Prokeš – Petr Kořínek, Jordan, Lys, Plichta (46. Dvořák) – Šrámek, Šimek (46. Čerňák). Trenér Karel Orel.