Vítěz Stanley Cupu ve Frýdku a Janovicích

MM F-M

23. 7. 2004

Dvojnásobný mistr světa a vítěz Stanley Cupu 2004 Pavel Kubina zítra dorazí z ostravského Futura, kde program začíná v 11.00 hodin, do frýdecké nemocnice, aby trofejí, kterou bude mít v držení po 24 hodin, potěšil také malé pacienty na dětském oddělení.

Odpoledne Kubina navštíví svou rodnou obec na Frýdecko-Místecku – Janovice. Tamní obecní úřad spolu s TJ Janovice na jeho počest uspořádali slavnost na fotbalovém hřišti.

V 16.00 hodin je očekáván příjezd slavného poháru a od 17. hodiny se hřiště zaplní sportovními hvězdami jako jsou Pavel Kubina, Petr Svoboda, František Černík, Vladimír Vůjtek, Marek Malík, Filip Kuba, Václav Varaďa, David Moravec, Stanislav Neckář a další.

Pokud jste na fotbalové utkání hvězd proti janovické jedenáctce zvědavi, přijeďte do Janovic!

Jana Alžběta Mikulíková