Krásné prázdniny

MM F-M

1. 7. 2015

Začaly prázdniny, před našimi dětmi jsou dva měsíce volna. Naše město vybudovalo, opravilo a chystá se rekonstruovat plochy pro sportovní vyžití dětí.

Je zde i stránka opačná.

Mladí lidé ničí herní prvky, vytrhávají ukotvené branky a přesunují je na jiná hřiště, poškozují výplety na nich, zavěšují se na basketbalové koše… Proč? Otázka, na kterou nemáme odpověď.

Vybudovali a opravili jsme vše pro nás, pro naše vyžití. Neničme tedy to, co mělo dávat radost, všímejme si těch, kteří poškozují náš společný majetek. Ničení je mnohdy doprovázeno úrazy dětí. Dávejme všichni pozor na jejich zdraví, veďme je k pozitivnímu přístupu k našemu společnému majetku.

Kontrolujeme, musíme nechávat opravovat. A to vše stojí peníze, které se dají využít lépe.

Děkujeme všem, kteří se starají o to, aby se neničil společný majetek nás všech, dovedou přijít a upozornit, co bylo poškozené. Jsme tu pro Vás, pomáhejme si navzájem pro krásu našeho města.