Den dětí oslavíme v sobotu ve Smetanových sadech

25. 5. 2016

„Děti čeká zábavný program plný her a soutěží ve znamení bejbypankového projektu Kašpárek v rohlíku. Malí kreativci se budou moci zapojit do bublinkového workshopu nebo vyzkoušet své umění ve výtvarné dílně v kašpárkovském šapitó. Připraveno bude bajbypankové kadeřnictví i malování na obličej. Chybět nebudou skákací atrakce, obří bicí ani obří postel. O dobrou náladu se od dvou hodin postará DJ Kashpaarek, v půl čtvrté je na programu Kašpárek v rohlíku a v pět hodin odpoledne zahraje kapela Čankišou,“ láká Jakub Tichý z KulturyFM s tím, že nouze nebude ani o občerstvení.

Dětský den je první akcí tradičního Veseléta, které nabídne od května až do konce prázdnin sérii dvou desítek akcí v různých částech města. Veseléto pořádá prostřednictvím kulturyFM statutární město Frýdek-Místek.

Více ZDE nebo na www.veseleto.cz