Poděkování seniorům

Michal Pobucký,

14. 9. 2017

Vážení občané,

jako každoročně jsme připravili slavnostní setkání s jubilanty, kteří v letošním roce završí nebo už oslavili 70 či 75 let života, abychom formou kulturního programu přispěli alespoň malým dárkem k jejich významnému výročí. To se letos sešlo i s výročím města, které doprovázelo množství akcí, z nichž řada byla určena právě seniorům. Kromě Mezinárodního folklorního festivalu jistě ocenili zejména rozšířenou nabídku Promenádních koncertů, Mezinárodní sportovní hry důchodců a další akce, kterými dáváme najevo, že jsou nedílnou součástí společenského života, že o nich víme a že si zaslouží pozornost. I proto jsme letos přistoupili také k vylepšování komfortu bydlení v našich domech s pečovatelskou službou a připravujeme výstavbu nového centra pro seniory, kde by se měla soustředit většina aktivit seniorů, kteří jsou obzvlášť ve Frýdku-Místku velmi agilní. Přeji všem seniorům, ať už letos slavili narozeniny jakékoliv, aby neztráceli chuť do života, prožívali jej ve zdraví odpovídajícím věku, mohli si užívat podpory svých rodin i svého města, jehož jsou rodáky nebo které přijali za své. Chceme vám být oporou, jako jste vy byli nebo jste oporou svému okolí.