Farmářské trhy obohatí Ryba na talíř

Další a letos poslední farmářské trhy se uskuteční 16. listopadu. Konat se budou 8 do 14 hodin na místeckém náměstí Svobody. Součástí trhů bude i kuchařská show zaměřená na přípravu sladkovodních ryb.
14.11.2017 12:54

Show se uskuteční v rámci kampaně „Ryba na talíř“, jejímž cílem je zvýšit povědomí široké veřejnosti o příznivých účincích konzumace rybího masa na naše zdraví. Zazní informace o skladování ryb, na řadu přijdou i praktické ukázky porcování rybího masa a jeho přípravy na různé způsoby a součástí bude také ochutnávka, která bude pro veřejnost zdarma.

Na trhu samozřejmě nebude chybět tradiční zboží, od mléčných výrobků, pečiva, vajec, marmelád nebo koření, přes sezónní zeleninu, zejména brambory, mrkev, cibuli a česnek, až po rukodělné výrobky.
Farmářské trhy pořádá statutární město Frýdek-Místek.

°C