Svoz objemného odpadu

MM F-M

4. 3. 2019

Statutární město Frýdek-Místek, Magistrát města Frýdku-Místku, odbor životního prostředí a zemědělství, který má v kompetenci nakládání s komunálním odpadem, připravil ve spolupráci se společností Frýdecká skládka, a.s., svoz objemného odpadu prostřednictvím mobilních velkoobjemových kontejnerů.

V letošním roce budou velkoobjemové kontejnery přistavovány v měsících březnu, květnu, červenci, září a listopadu, s tím, že na každém místě budou kontejnery ve výše uvedených měsících přistaveny pouze jednou.

Občané statutárního města Frýdek-Místek mohou ale také zdarma k odložení svých odpadů (kromě stavebních odpadů a zeminy) využít stávajících sběrných dvorů na ulicích Panské Nové Dvory, Jana Čapka, Na Příkopě a Collo-louky (více informací zde).

Dále je nutno upozornit, že odložení jakýchkoli odpadů vedle kontejnerů, tak jako na kterémkoli jiném místě k tomu neurčeném, je považováno za přestupek, za který může být uložena pokuta až 50.000 Kč.

Harmonogram svozu objemného odpadu v březnu 2019 je uveden v příloze.