Zvýšený hluk v Chlebovicích

Společnost NET4GAS nechá 28. května od 10 hodin odtlakovat plynovod v Chlebovicích, přesněji v místě TU241 Chlebovice (trasový uzávěr). Práce bude doprovázet zvýšená hladina hluku, která je způsobena vypouštěním plynu z plynovodu do atmosféry.
14.05.2018 14:39

Tyto činnosti jsou prováděny za účelem odstavení a následné opravy zařízení plynovodu. Jedná se o odpuštění zbytkového množství plynu, který již nejde technologicky z potrubí přečerpat. Akce bude probíhat za dodržení všech bezpečnostních pravidel a podmínek pro odtlakování plynovodu,“ píše se v oznámení společnosti NET4GAS.

Následné odvzdušnění a zprovoznění plynovodu po opravě je plánováno na 31. května od 8 hodin. V případě odvzdušňování plynovodu hluk způsobuje vzduch, který je vytlačován plynem z plynovodu.

Akce nemá vliv přerušení dodávek plynu odběratelům,“ uvádí společnost NET4GAS.

°C