Senior Pas už i v aquaparku

MM F-M, Petr Pavelka

5. 2. 2019

„Je to taková první vlaštovka, budeme se snažit jako radnice najít i další aktivity ve městě, které by se mohly do projektu zapojit. Výhledově chceme rozjet také Rodinné pasy,“ připomněl jeden z bodů programového prohlášení rady města náměstek primátora Marcel Sikora.

Nyní tedy platí, že od 1. ledna tohoto roku mají držitelé Senior Pasů slevu na vstupném ve výši 20 %, a to ve všední dny do 14 hodin. Aktivních seniorů neustále přibývá a hledají stále nové a zajímavé způsoby, jak trávit čas. A právě v tom jim pomáhá Senior Pas, určený lidem, kteří vědí, že ta nejlepší léta života jim právě začínají a chtějí pro to něco udělat. Pokud jej ještě nemáte a chtěli byste si jej pořídit, můžete se zaregistrovat a načerpat další potřebné informace na www.seniorpasy.cz. Najdete zde i přehled poskytovatelů jiných slev, z různých oborů – od cestování, hobby, gastronomie, sportu, zdraví, až po muzea, galerie a památky. Za okres Frýdek-Místek je momentálně v databázi 38 položek.