Senior Pas už i v aquaparku

Sportplex je první městská společnost, která se zapojila do projektu Senior Pas, který je zaměřený na všechny aktivní seniory nad pětapadesát let. Jeho držitelé mohou využít zlevněných vstupů do Krytého aquaparku Olešná.
05.02.2019 00:32

„Je to taková první vlaštovka, budeme se snažit jako radnice najít i další aktivity ve městě, které by se mohly do projektu zapojit. Výhledově chceme rozjet také Rodinné pasy,“ připomněl jeden z bodů programového prohlášení rady města náměstek primátora Marcel Sikora.

Nyní tedy platí, že od 1. ledna tohoto roku mají držitelé Senior Pasů slevu na vstupném ve výši 20 %, a to ve všední dny do 14 hodin. Aktivních seniorů neustále přibývá a hledají stále nové a zajímavé způsoby, jak trávit čas. A právě v tom jim pomáhá Senior Pas, určený lidem, kteří vědí, že ta nejlepší léta života jim právě začínají a chtějí pro to něco udělat. Pokud jej ještě nemáte a chtěli byste si jej pořídit, můžete se zaregistrovat a načerpat další potřebné informace na www.seniorpasy.cz. Najdete zde i přehled poskytovatelů jiných slev, z různých oborů – od cestování, hobby, gastronomie, sportu, zdraví, až po muzea, galerie a památky. Za okres Frýdek-Místek je momentálně v databázi 38 položek.

MM F-M, Petr Pavelka