V květnu budou po městě opět přistaveny velkoobjemové kontejnery

Statutární město Frýdek-Místek pokračuje v boji proti odkládání starého nepotřebného nábytku k popelnicím. Kontejnery na velkoobjemový odpad nechá i letos přistavit na více jak šedesáti svozových místech v různých lokalitách města mnohem častěji, a to opět co druhý měsíc. První letošní svoz byl v březnu, další se uskuteční v květnu a následně v červenci, září a listopadu.
11.04.2019 09:00

Harmonogram svozu a rozmístění kontejnerů viz příloha.

Do přistavených kontejnerů ODKLÁDEJTE objemný odpad (např. skříně, ostatní nábytek, koberce, matrace), NEODKLÁDEJTE nebezpečný odpad (např. monitory, počítače, lednice, mrazáky, zbytky barev,... ani stavební odpad).