Koncert u kapličky v Hájku

V sobotu 15. června v 15 hodin se v Lískovci, u kapličky v Hájku, uskuteční koncert pěveckého sboru Smetana. Vstup je zdarma.
11.06.2019 13:31
(Aktualizováno: 13.6.2019 06:57)

„Akci pořádá osadní výbor Lískovec, který chce tímto způsobem poděkovat zejména místním občanům za aktivní přístup při zvelebování svého okolí, ale také městu za spolupráci při realizaci jednotlivých investičních akcí, od modernizace sportoviště u kostela, přes opravu místních komunikací, propojení města s jeho částí v Lískovci prostřednictvím projektu Rekola, až po úpravu prostředí okolí kapličky a vodního pramene v Hájku,“ řekl náměstek primátora Marcel Sikora.

ODBOR KANCELÁŘ PRIMÁTORA