Dětská skupina Jesle Frýdek-Místek, p. o., přijímá nové děti

Milí rodiče, představujeme Vám naše zařízení Jesle Frýdek-Místek, p. o., se sídlem na ulici Brožíkova 40 ve Frýdku-Místku. Našim zřizovatelem je statutární město Frýdek-Místek. Poskytujeme službu péče o dítě v dětské skupině ve smyslu zákona č. 247/2014 Sb., ve znění pozdějších předpisů. Služba představuje pravidelnou péči o dítě od 1 roku do 3 let věku dítěte. Péče o dítě v dětské skupině je nepodnikatelskou a neziskovou činností. Jsme evidovaní v evidenci dětských skupin spravované MPSV.
15.08.2019 10:51

Význam a výhody našich služeb:

• přispívají k lepšímu sladění práce a rodiny;
  • pomáhají s postupným návratem rodičů do práce;
  • usilují o individuální přístup k dítěti;
  • usnadňují adaptaci dítěte díky rodinnému rostředí;
  • jsou flexibilní a finančně dostupné;
  • zabezpečují větší počet pečujících osob;
  • rodič má nárok na slevu na dani z příjmu.

Odborná péče o děti splňuje kritéria zákona o poskytování péče o dítě v dětské skupině.
Cílem a obsahem naší služby je:

• zajištění bezpečnosti a základních potřeb dítěte;
  • aktivní využití doby pobytu s cílem rozvíjet dovednosti a schopnosti dítěte a také odpočinek;
  • rozvoj kulturních a hygienických návyků přiměřených věku dítěte v souladu s konceptem výchovy a péče o dítě;
  • poskytovat podporu celé rodině.

Velkou výhodou je vlastní stravovací provoz:

• strava dětí se řídí zásadami správné výživy pro děti od 1 do 3 let věku dítěte;
  • moderní vybavení kuchyně umožňuje šetrnou přípravu jídel a zaváděních moderních technologií a postupů;
  • příprava jídel a sestavování jídelníčku respektuje nutriční hodnoty pro daný věk dětí.

Jednou z důležitých priorit služby je vycházet vstříc potřebám rodičů a usnadnit jim sladění pracovního a rodinného života.

Další tituly z naší nabídky služeb mohou rodiče sledovat na www.jesle-fm.cz.
Bližší informace můžete dostat na tel. čísle: +420 558 432 585 nebo poslat dotaz na e-mail: jesle@jesle-fm.cz

Od září 2019 přijímáme nové děti, neváhejte, přijďte se k nám podívat.

Kolektiv zaměstnanců zařízení Jesle F-M, p. o., - dětská skupina

MM F-M