Dny evropského dědictví zpřístupní ZDARMA památkové objekty

Město Frýdek-Místek se i letos připojí ke Dnům evropského dědictví. Zájemci budou moci v neděli 15. září od 13.30 do 17 hodin zdarma navštívit vybrané památkové objekty. V některých se uskuteční i koncerty duchovní hudby.
09.09.2019 08:58

Ve Frýdku bude zpřístupněna bazilika Navštívení Panny Marie, kostel sv. Jana Křtitele, evangelický kostel, Muzeum Beskyd Frýdek-Místek (frýdecký zámek) a kaple sv. Kříže v Hájku.

V Místku bude tradičně lákat k návštěvě kostel sv. Jakuba a kostel sv. Jana a Pavla.

Připraveny jsou také koncerty.

V 15 hodin v kostele sv. Jana Křtitele je na programu koncert pěveckého sboru Catena Musica. Tento kostel bude mít také zpřístupněnu kostelní - Svatojánskou věž, takže návštěvníci budou moci spatřit město z ptačí perspektivy.

V 16 hodin vystoupí v bazilice kapela Hrozen a její hosté.

Vstup do výše jmenovaných památkových objektů je ZDARMA.

ODBOR KANCELÁŘ PRIMÁTORA