Vánoční stromy už stojí na svých místech

25. 11. 2019

Vánoční stromy jsou stejně jako v minulosti dva, a to jak na místeckém, tak i frýdeckém náměstí.

Frýdecké náměstí zdobí 10metrový smrk z ulice Lískovecká. Nazdoben bude světelnými řetězy a kromě něj budou na frýdeckém náměstí nazdobeny také stromy kolem kašny. Ta bude letos nově oděna do vánočního hávu. Chybět nebudou ani tradiční girlandy a světelné ozdoby na sloupech veřejného osvětlení.

Místeckému náměstí Svobody už dominuje 12metrová douglaska, kterou městu věnovala společnost Pila Nošovice. Ozdobí ji desítky stříbrných koulí, stovky zábleskových žárovek a žárovek měnících barvy a taky přes kilometr dlouhý svítící řetěz s tisícovkou LED diod. Nazdobena už je i kašna, která se promění ve světelný gejzír.

Vánoční stromy se spolu s vánoční výzdobou celého města rozzáří v pátek 29. listopadu, kdy své brány otevře také Adventní městečko na místeckém náměstí Svobody.