Nacházíte se: O městě
PDF E-mail Print

Vánoční stromy už stojí na svých místech

Ve městě vrcholí přípravy na advent. Na místeckém náměstí Svobody se už minulý týden začaly instalovat prodejní stylové stánky na „Adventní trhy“ a dnes se kotvily vánoční stromy.
25.11.2019 11:17
(Aktualizováno: 25.11.2019 12:12)
Počet zhlédnutí: 3076

Vánoční stromy jsou stejně jako v minulosti dva, a to jak na místeckém, tak i frýdeckém náměstí.  

Frýdecké náměstí zdobí 10metrový smrk z ulice Lískovecká. Nazdoben bude světelnými řetězy a kromě něj budou na frýdeckém náměstí nazdobeny také stromy kolem kašny. Ta bude letos nově oděna do vánočního hávu. Chybět nebudou ani tradiční girlandy a světelné ozdoby na sloupech veřejného osvětlení.

Místeckému náměstí Svobody už dominuje 12metrová douglaska, kterou městu věnovala společnost Pila Nošovice. Ozdobí ji desítky stříbrných koulí, stovky zábleskových žárovek a žárovek měnících barvy a taky přes kilometr dlouhý svítící řetěz s tisícovkou LED diod. Nazdobena už je i kašna, která se promění ve světelný gejzír.

Vánoční stromy se spolu s vánoční výzdobou celého města rozzáří v pátek 29. listopadu, kdy své brány otevře také Adventní městečko na místeckém náměstí Svobody.

MM F-M, Jana Matějíková
ODBOR KANCELÁŘ PRIMÁTORA

Obrázky

O městě

TV vysílání

Facebook

Aktuální počasí

Dnes:
Zítra:
1.34 °C
3.46 °C

Odkazy

Novinky

Odběr novinek e-mailem.Kontrola Zadejte číslo složené z dnešního datumu a roku a dne (například druhy leden 2018 vypdata takhle . 120182)