Podnikej F≈M

MM F-M, Mgr. Ing. Linda Holubová Blažková

14. 10. 2021

FRÝDEK-MÍSTEK: STARTUJE AKADEMIE PRO OBCHODNÍKY, POMŮŽE MALÝM PODNIKATELŮM

Jak kreativně upravit výlohu prodejny? Jak vytvořit svému obchodu reklamu na Facebooku? Podnikáte a pokládáte si tyto otázky? Odpoví vám Akademie pro malé obchodníky, kterou pořádá město Frýdek-Místek.

On-line přednášky i živá setkání s frýdecko-místeckými obchodníky. Tak reaguje město Frýdek-Místek na změny v oblasti nakupování. Lidé se v posledním roce zaměřují na on-line nákupy a tradiční kamenné prodejny se musí trendu přizpůsobit. Podpořit je má nová iniciativa Podnikej F-M:

“Vidíme, že v dnešní rychlé době není lehké držet krok se všemi trendy. Proto jsme se rozhodli přijít s iniciativou Podnikej F-M. Začneme již v říjnu tříměsíční vzdělávací Akademií pro obchodníky, v příštím roce pak navážeme dalšími aktivitami,” uvádí náměstek primátora Jakub Míček (ANO 2011) a Markéta Ubíková (Piráti), kteří jsou iniciátory projektu.

První živé setkání, na kterém se podělí o své zkušenosti frýdecko-místečtí obchodníci, se koná v úterý 19. října od 17 hodin v kině Vlast.

Akademie je pro účastníky zdarma. Dva z přihlášených obchodníků navíc získají zdarma vánoční výlohu.

Více informací a registrace: www.podnikejfm.cz