Velká cena Města Frýdku-Místku

MM F-M

16. 6. 2003

Místecké náměstí Svobody v pátek třináctého ožilo sportovně zábavnou atmosférou. Doprovodné soutěže Lezec Beskyd se zúčastnili žáci základních škol ve městě. Potom šplhali dorostenci na čtyř a půlmetrovém laně. Hlavní soutěž v olympijském šplhu na osmimetrovém laně byla zahájena až v odpoledních hodinách. Zúčastnili se jí borci z celé České republiky. Na závěr proběhla soutěž v paralelním šplhu na čtyř a půlmetrovém laně, do které se kvalifikovali ti nejlepší z hlavního závodu. (jač) FOTO: Miroslav Paseka Zlato v hlavní soutěži získal Josef Křivánek ze SK Veselka s nejlepším časem 6,09 s. Ten mimo jiné dosáhl v doplňkovém pokusu času 6,00 s. Na 2. místě skončil Petr David z ISŠS a U Jihlava s nejlepším časem 7,01 s. 3. místo si odnesl Michal Nedomlel z oddílu Radio Prácheň s časem 7,11 s.