Prázdniny ve městě 2011 jsou připraveny

Patrik Siegelstein

23. 6. 2011

Na tyto letní prázdniny je připraveno 48 akcí, které obsahují různé volně přístupné aktivity, nabízející pestré využití volného času (např.: pohybové aktivity, výtvarné dílny, hry, soutěže, turnaje, deskové hry, ukázky tábornických dovedností, výlety, exkurze a další.). Na akci společně se Statutárním městem Frýdek-Místek a naším střediskem volného času spolupracuje dalších 22 subjektů, které se zabývají volným časem dětí a mládeže ve Frýdku-Místku.

Prázdniny ve městě zahájíme 24. června 2011 akcí „Generálka na prázdniny“, která proběhne v Sadech Bedřicha Smetany v Místku od 13:00 do 18:00 hodin. Zde budou připraveny hry a soutěže, výtvarná dílna a mnoho další zábavy – vše na téma, že i na prázdniny je třeba se připravit, ať je děti prožijí vesele a bezpečně. Na této akci také započne distribuce hracích plánů, které budou celým prázdninovým programem účastníky provázet. Od 24. června 2011 je pak můžete zdarma získat ve Středisku volného času Klíč, v Beskydském informačním centru, na Magistrátu Statutárního města Frýdek-Místek, ale i na jednotlivých akcích.

Více informací o programu se dozvíte na internetových stránkách www.prazdninyvemeste.cz.