Nacházíte se: O městě
PDF E-mail Print

Přejeme krásné Vánoce a rok 2018 plný dobrých zpráv a příjemných dnů

Letošní rok, který pomalu končí, byl pro naší organizaci Podané ruce – osobní asistence pestrý a zdařilý. Díky osobním asistentům a asistentkám jsme ve Frýdku-Místku, Ostravě i v jiných částech Moravskoslezského kraje, ale také v kraji Olomouckém a Zlínském, mohli pomoci mnoha klientům.
07.12.2017 09:33
Počet zhlédnutí: 5999

Jsme rádi, že těch usměvavých a spokojených klientů bylo v průběhu roku mnoho. Potěšily nás i ohlasy na naši službu. Často v nich lidé oceňují obětavost a ochotu osobních asistentek, jejich pozitivní přístup k práci, to že si vědí rady, jsou milé a profesionální. Děkujeme touto cestou všem našim zaměstnancům a také našim milým klientům a jejich rodinám. Bez vzájemné spolupráce a pochopení by naše služba nebyla možná. Klienti jsou pro nás prioritou a osobní asistenci jim budeme rádi poskytovat i v roce 2018.

Také naše mateřská organizace Podané ruce, z. s. a její služba canisterapie jsou hodnoceny pozitivně. Zájem o tuto službu stále převyšuje naše možnosti. Dafné, Keily, Xany, Ája, Mája, Jimmy, Fox a spoustu dalších jmen znají děti ve školkách a školách i dospělí a senioři v sociálních zařízeních. Jsou to naši canisterapeutičtí parťáci – pejsci, kteří svou „službu“ dělají ochotně a s láskou. Jejich průvodci – naši dobrovolníci – ve svém volném čase věnují svou vstřícnost, náklonnost, své znalosti a dovednosti, aby ty, které navštěvují, potěšili, povzbudili, aby s nimi komunikovali a třeba je i rozhýbali.

Děkujeme všem, kdo nás v tomto roce jakkoli podpořili, vyjádřili nám své sympatie, povzbudili nás… Moc si toho vážíme!

Všem přejeme pohodové vánoční svátky a hodně zdraví a spokojenosti v novém roce 2018.

Za Podané ruce
Bc. Jana Marková

 

MM F-M
ODBOR SOCIÁLNÍCH SLUŽEB

Obrázky

O městě

TV vysílání

Facebook

Aktuální počasí

Dnes:
Zítra:
°C
°C

Odkazy

Novinky

Odběr novinek e-mailem.Kontrola Zadejte číslo složené z dnešního datumu a roku a dne (například druhy leden 2018 vypdata takhle . 120182)