V neděli 3. června se skuteční „Běh mezi náměstími“

Statutární město Frýdek-Místek pořádá spolu s oddílem atletiky TJ Slezan Frýdek-Místek tradiční Běh mezi náměstími. Hlavní závod odstartuje v neděli 3. června v 11 hodin z místeckého náměstí Svobody. Předcházet mu budou závody pro děti a mládež.
23.05.2018 17:47

Akce je určena široké veřejnosti, od předškolních dětí až po seniory. Startovné se neplatí. Přihlášky se podávají v místě závodu nejpozději 20 minut před startem dané kategorie. (viz plakát).

Hlavní závod – TRASA - POZOR ZMĚNA – Z důvodu opravy silnic dotčených během je změněna trasa hlavního závodu. Z náměstí Svobody se poběží po ulici J. V. Sládka na ulici U Staré pošty, dále po 8. pěším pluku a Pivovarské na Antonínovo náměstí a Starou cestou zpět na náměstí. Hlavní závod bude mít 6 okruhů.

Pro nejlepší ve všech vypsaných kategoriích jsou připraveny pěkné věcné ceny.

°C