Prosincové zasedání zastupitelstva

Primátor statutárního města Frýdku-Místku svolává na pondělí 10. prosince 2. zasedání Zastupitelstva města Frýdku-Místku, které se uskuteční tradičně ve velké zasedací síni od 8 hodin.
05.12.2018 11:33
(Aktualizováno: 5.12.2018 13:30)

Rozhodovat se bude především o financích, kdy kromě návrhu 5. změny rozpočtu pro rok letošní bude projednáván i rozpočet pro rok 2019 a návrh střednědobého výhledu rozpočtu na léta 2020–2021. V mnoha bodech se zastupitelé budou věnovat přidělování neinvestičních dotací z rozpočtu města do nejrůznějších oblastí. Následovat budou záležitosti spojené s hospodařením s majetkem města, s územním rozvojem i investičními akcemi. Zazní Zpráva č. 68 o postupu přípravy a výstavby silnice I/48 a o bezpečnostní situaci statutárního města Frýdek-Místek za III. čtvrtletí roku 2018, zastupitelé rozhodnou o pojmenování ulice i o aktuálním znění obecně závazné vyhlášky o místním poplatku za provoz systému shromažďování, sběru, přepravy, třídění, využívání a odstraňování komunálních odpadů. Stanoviska občanů jsou zařazena na pravé poledne. V dalším bloku bude zastupitelům předložen harmonogram schůzí rady města i zasedáních zastupitelstva, budou se zabývat i složením osadních výborů v okrajových částech města na volební období 2018–2022.

Zasedání zastupitelstva města je veřejné. Přenášeno bude on-line na webu města .

Program viz příloha.

MM F-M, Petr Pavelka