LETOŠNÍ ROČNÍK GASTROFESTIVALU FRÝDEK≈MÍSTEK PLNÝ CHUTÍ DOPROVODÍ NOVÝ VIZUÁL

Linda Holubová Blažková

25. 3. 2024

Gastrofestival Frýdek≈Místek plný chutí slibuje i v tomto roce spoustu gastronomických požitků a zábavy. Letošní ročník přinese nejen bohatou nabídku exkluzivních chutí a kulinářských zážitků, ale také nový vizuální styl, který dodává této události nový rozměr a svěžest.

Nový moderní design vytváří atraktivní a přitažlivý dojem a je založen na svěžích barevných tónech a dynamických grafických prvcích, které reflektují bohatství gastronomického světa a různorodost nabídky připravené na festivalu. Změnou prošlo také logo festivalu, které ladně doplňuje novou grafiku.

„Nová identita je klíčovým prvkem, který má za cíl oslovit širokou veřejnost a podtrhnout jedinečnou atmosféru, kterou tato událost nabízí,“ uvedla Nikola Tabachová z pořádajícího Turistického informačního centra Frýdek≈Místek. „Chceme, aby návštěvníci nejen ochutnali lahůdky vybraných kuchařů, ale také si užili spoustu radosti z dobrého jídla, bohatého doprovodného programu
a společnosti svých přátel a rodiny,“
dodává.

Gastrofestival Frýdek≈Místek plný chutí se koná v sobotu 17. srpna 2024 na Zámeckém náměstí, frýdeckém zámku a v jeho přilehlých uličkách. Nabídne širokou škálu gastronomických zážitků, cooking show, koncertů a dalších aktivit pro návštěvníky všech věkových kategorií.

Více informací budou pořadatelé postupně zveřejňovat na www.fmplnychuti.cz a sociálních sítích gastrofestivalu.

Kontakty:

Připravila: Lucie Talavašková, marketingový manažer, Turistické informační centrum Frýdek≈Místek, p. o.