Ročník 2024


01. 02. 2024

Frýdek-Místek zvelebí další místo ve veřejném prostoru na základě tipů od občanů. Stane se tak v rámci již osvědčeného projektu ZAPOJ F-M, založeného na participaci čili spolupráci s obyvateli města. V první fázi občané zaslali své nápady hlavní architektce města.

Do finále aktuálního ročníku se dostala čtveřice míst, o jejichž proměnu lidé usilovali nejčastěji již vloni. Díky užšímu výběru se nyní očekává intenzivnější a lépe zacílené hlasování. Loňský, 2. ročník projektu je před ukončením. Technické služby přetvářejí (v zimních měsících nastala nevyhnutelná přestávka kvůli počasí) nevyužívaný kout, nároží u tř. TGM ve Frýdku v městský parčík s pergolou, posezením, pítkem a zelení.

Hlasujte v anketě MUNIPOLIS


21. 11. 2023

Frýdek-Místek odstartuje další ročník participativního projektu ZAPOJ F-M. Obyvatelé budou moct opět vybírat z devíti míst určených ke zvelebení. „Vítěznou“ lokalitu město upraví za milion korun, který vyčlenilo v rozpočtu. Novinkou druhého ročníku je zasílání tipů na konkrétní místo samotnými občany, které můžete posílat, případně i s fotografiemi, do 20. prosince na e-mail: [email protected].