Kontakty

Ing. Pavel Osina vedoucí odboru územního rozvoje a stavebního řádu
[email protected]
558 609 271
Bc. Marcela Tošenovská DiS. asistentka vedoucího odboru
[email protected]
558 609 271

Oddělení územního rozvoje

Ing. arch. Zuzana Břachová vedoucí oddělení – Frýdek, Místek, Chlebovice, Lysůvky, Zelinkovice, Panské Nové Dvory, Lískovec, Skalice
[email protected]
558 609 275
Martin Harvan referent pro koordinovaná stanoviska
[email protected]
558 609 279
Mgr. Zita Hloušková referent památkové péče – Frýdek, Lískovec, Chlebovice, Skalice, Baška, Brušperk, Bruzovice, Dobrá, Fryčovice, Hukvaldy, Kozlovice, Krmelín, Nižní Lhoty, Paskov, Řepiště, Staříč, Vyšní Lhoty
[email protected]
558 609 280
Mgr. Tereza Sajdlová referent památkové péče – Místek, Zelinkovice, Lysůvky, Panské Nové Dvory, Dobratice, D. Domaslavice, D. Tošanovice, H. Domaslavice, H. Tošanovice, Kaňovice, Krásná, Lhotka, Lučina, Morávka, Nošovice, Palkovice, Pazderna, Pražmo, Raškovice, Sedliště, Soběšovice, Staré Město, Sviadnov, Třanovice, Vojkovice, Žabeň, Žermanice
[email protected]
558 609 166
Ing. Veronika Skácelová referent – územně analytické podklady, H. Tošanovice, Paskov, Kozlovice
[email protected]
558 609 273
Ing. Martin Štefek referent – Fryčovice, Lučina, Palkovice, Pazderna, Soběšovice, Vojkovice, Žermanice, Dobrá
[email protected]
558 609 274
Mgr. Martin Tkáč referent – Baška, Dobratice, H. Domaslavice, Nošovice, Staříč, Sviadnov, Třanovice
[email protected]
558 609 281
Ing. Antonín Vantuch referent – Brušperk, Bruzovice, D. Tošanovice, Hukvaldy, Nižní Lhoty, Pražmo, Řepiště, Sedliště, Staré Město, Vyšní Lhoty
[email protected]
558 609 285
Bc. Jana Vojtovičová referent – D. Domaslavice, Kaňovice, Krásná, Krmelín, Lhotka, Morávka, Raškovice, Žabeň
[email protected]
558 609 286

Oddělení ekonomického rozvoje

Ing. Petr Hrtús vedoucí oddělení
[email protected]
558 609 278
Hana Fojtíková Windischová referent propagace
[email protected]
558 609 276
Ing. Eva Čubová referent pro dotace
[email protected]
558 609 272
Ing. Hana Golasowská referent pro dotace
[email protected]
558 609 251
Ing. Martina Stebelová DiS. referent pro dotace
[email protected]
558 609 277

Oddělení stavebního řádu

Ing. Petr Štefek vedoucí oddělení
[email protected]
558 609 245
Petra Ševčíková administrativní pracovník – sekretariát oddělení stavebního úřadu
[email protected]
558 609 231

Oddělení stavebního řádu – úsek správní povolování staveb město Frýdek-Místek

Ing. Šárka Plšková vedoucí úseku správního povolování staveb, město FM – Místek
[email protected]
558 609 232
Ing. Alena Černošková referent – Místek
[email protected]
558 609 240
Jana Čiberová referent – Chlebovice, Lhotka, Kaňovice
[email protected]
558 609 208
Bc. Alena Děcká referent – Frýdek
[email protected]
558 609 249
Ing. Richard Jonas referent – akce pro město Frýdek-Místek
[email protected]
558 609 250
Ing. Mária Kubáňová referent – Lískovec, Staříč
[email protected]
558 609 248
Bc. Zuzana Kubulusová referent – Lysůvky, Žabeň
[email protected]
558 609 213
Ing. Denisa Skupníková referent – dopravní stavby
[email protected]
558 609 252
Ing. Zuzana Kučerová referent – dopravní stavby
[email protected]
558 609 388
Dagmar Mackaničová referent – Skalice, Staré Město, Oprechtice
[email protected]
558 609 237
Bc. Ingrid Šebenová referent – Panské Nové Dvory, Bruzovice, Sedliště
[email protected]
558 609 246

Oddělení stavebního řádu – úsek správní povolování staveb obce

Ing. Zuzana Krupová vedoucí úseku správního povolování staveb obce – Frýdek, Kunčičky u Bašky
[email protected]
558 609 238
Ing. arch. Monika Dziekanik referent – Dolní Soběšovice, Horní Soběšovice, Pitrov, Žermanice, Dolní Domaslavice
[email protected]
558 609 345
Ing. Petra Hralová referent – Kozlovice, Měrkovice
[email protected]
558 609 230
Táňa Šulajová referent – Paskov
[email protected]
558 609 236
Ing. Dagmar Koláčková referent – Palkovice, Myslík
[email protected]
558 609 242
Bc. Lenka Konečná referent – Sviadnov
[email protected]
558 609 233
Ing. Veronika Matoušková referent – Baška, Hodoňovice
[email protected]
558 609 235
Alena Orlivová referent – Lučina, Kocurovice, Volovec
[email protected]
558 609 254

Oddělení stavebního řádu – právní úsek

Mgr. Renata Sněgoňová vedoucí úseku provozně právního, vyvlastňovací řízení
[email protected]
558 609 241
Mgr. Lenka Paříková právník oddělení stavebního řádu, vyvlastňovací řízení
[email protected]
558 609 243
Sylva Konečná archivář příruční registratury
[email protected]
558 609 244
Bc. Sandra Marynčáková DiS. administrativní pracovník
[email protected]
558 609 247