Most TGM – Rubikova křižovatka – uzavírka rampy od Českého Těšína k magistrátu

Most na třídě T. G. Masaryka ve Frýdku prochází od května celkovou opravou, kterou doprovází omezení v dopravě. Nově bude od 19. srpna do 31. října uzavřena rampa č. 1, tedy nájezd ve směru z Českého Těšína k magistrátu na tř. T. G. Masaryka.
15.08.2019 13:43
(Aktualizováno: 15.8.2019 14:05)

Řidiči, kteří budou chtít sjet ze silnice I/48 od Českého Těšína na třídu T. G. Masaryka ve Frýdku, budou nuceni volit objízdnou trasu – doporučen je dřívější sjezd na silnici 477 (před Lidlem), dále nahoru po silnici Bruzovská směrem k nemocnici a následně doleva k magistrátu.

Nájezdové rampy spolu s opěrnými pilotovými zdmi opravuje ŘSD (Ředitelství silnic a dálnic).

Práce na rampě R1 budou zahrnovat odvod podpovrchové vody dlouhodobě vytékající pod mostní konstrukcí a opravy přípojek dešťové kanalizace.

ODBOR KANCELÁŘ PRIMÁTORA